10 آشپزخانه برتر سال 2016

18 دی،1395

خانه شما شبیه کدام است !؟

بعضی نکات هست که در طراحی آشپزخانه هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه مورد علاقه و پسند افراد قرار می گیرد.

در این قسمت 10 آشپزخانه انتخاب شده از نظر مردم را می بینیم که در سال 2016 مورد توجه وعلاقه افراد قرار گرفته اند .

  1. صحبت کردن در مورد رویاها واقعا سرگرم کننده است . در مورد این آشپزخانه شما می توانید یک ماشین را در جزیره بسیار بزرگ آن پارک کنید . فضایی بسیار بزرگ برای دورهم بودن با خانواده در ایام تعطیل! استفاده از چوب خام و روستیک در سقف باعث گرمی فضا می شود . چوب تیره رنگ بکار رفته در کف و کانتر با توجه به رنگ سفید و کرم زمینه باعث متعادل شدن فضا می گردد.

2. سرامیک های صدفی روی دیوار و سنگ کوراتز رو کانتر لطافت خاصی به فضا داده است . این ترکیب رنگ صدفی و سفید فضا را روشن و دلباز جلوه می دهد و تمیز و بی نقص می نمایاند .

3. رنگ خاکستری بکار رفته در کنار چوب در کابینت ها تعادلی در فضا ایجاد می کند . سبک وینتج و قدیمی در این آشپزخانه از فلزات بکار رفته در دستگیره ها و قفسه چوبی کاملا مشهود است . 

4. ترکیب رنگ سفید و خاکستری سرد در این آشپزخانه با چوب بکار رفته در کف و صندلی ها جلوه خاصی به فضا داده است. کف چوبی احساس گرمی القا می کند و در کنار فلزات بکار رفته در فضا حسی سنتی و قدیمی دارد.

5. پنل های چوبی بکار رفته در سقف جلوه  ویژه ای به این آشپزخانه سفید داده است و همسو با چوب بلوط کف به فضا گرما بخشیده است .

6. استفاده از رنگ سیاه و سفید در ترکیب با رنگ گرم چوب و آجر بکار رفته در دیوار آشپزخانه ای متعادل , گرم و جادار را بوجود آورده است .

7. هماهنگی چوب کف و روی کانتر جزیره بسیار زیبا است . رنگ سفید کابینت در تضاد با مشکی روی سطح کانتر در کنار بافت بکار رفته در دیوار فضایی گرم با هارمونی بالا بوجود آورده است .

8. یک سوپرمارکت جادار محبوب برای هر خانم خانه دار است . پس در نظر گرفتن آن در آشپزخانه بسیار مهم است .

9. ترکیب رنک آبی اقیانوسی و سفید در کنار رنگ طلایی دستگیره ها آشپزخانه ای لوکس به ارمغان خواهد آورد.

10. این آشپزخانه با سبک وینتج و قدیمی خود فضایی گرم را بوجود آورده است . رنگ دودی لوستر , صندلی های فلزی احساس گذشته را برای افراد فراهم می کند .