قدم دوم تا عید

02 اسفند،1395

معمولا برای استقبال از عید و فصل بهار افراد به گلفروشی ها می روند و گلدان و گیاهان جدید برای فضای خانه تهیه می کنند . وجود گیاهان در محیط خانه احساس تازگی و طراوت را بوجود می آورد .

از طرفی هم خیلی از وسایل خانه که کهنه و غیر قابل استفاده است نیز در خانه تکانی قبل از عید دور ریخته می شوند با تمام این تفاسیر ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه با هزینه کمتر و با استفاده از این وسایل دور ریز ، خودتان در منزل گلدان های منحصر به فرد و زیبا برای عید درست کنید.

1. ایده اول 

معمولا در کتابخانه ها و یا حتی انبار خانه کتابهایی وجود دارند که بارها خوانده شده اند و یا ورق هایشان پوسیده و دیگر قابل استفاده نیستند ، این کتابها می تواند فضای خوبی برای زندگی یک گیاه کوچک باشد!

به این صورت که شما می توانید بخشی از ورقهای این کتابها را با کاتر بریده و جدا کنید ، حال گیاه مورد نظر را در این گلدان زیبا بکارید.

2. ایده دوم

فنجان و یا لیوانهایی که لب پر می شوند و یا ترک می خورند دیگر قابل استفاده نیستند و معمولا در خانه تکانی ها دور ریخته می شوند . حال پیشنهاد ما اینست که به جای دور ریختن ، آن ها را به گلدانی زیبا تبدیل کنید.