رنگ زرد در دکوراسیون خانه

13 دی،1395

رنگ زرد از رنگهای پرکاربرد در در دکوراسیون است .

زرد ، رنگی شاد و پر از انرژی است که می توان در هر فضایی در خانه استفاده نمود . اگر قصد تغییر رنگ دیوار خانه تان را دارید بهتر است رنگ زرد را در نظر داشته باشید و بیشتر در مورد آن بدانید .

زرد رنگی بسیار مثبت است و انرژی خوب آن ، شما را نیز سرحال خواهد آورد . تصور کنید فضای ورودی یک خانه و درب ورودی بکار رود ، در این صورت شما در بدو ورود ناخودآگاه با لبخند و آرامش وارد خانه خواهید شد .

این رنگ ، رنگ آفتاب و خورشید است و بطور خودکار سیستم عصبی شما را آرام و متعادل خواهد کرد . همچنین در بالا رفتن قدرت حافظه و روابط اجتماعی بسیار موثر است .

رنگ زرد در تنالیته مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و البته هر کدام از تناژها می تواند تاثیر متفاوتی نسبت به هم داشته باشند ، رنگی که ما در مورد آن صحبت می کنیم رنگ زرد آفتابی است که درخشش و خلوص ویژه ای دارد که گرمای خورشید را القا می کند .

در دکوراسیون کلاسیک رنگ زرد گاهی با رنگ سفید ترکیب می شود . این ترکیب برای فضاهای اداری و یا غذاخوری و نشیمن و اتاق خواب نیز مناسب است .

در فضاهای کوچک نیز می توان با استفاده از این رنگ فضا را بزرگتر جلوه داد . این رنگ برای ایجاد یک نقطه کانونی و مرکز توجه بسیار مناسب است از این بابت که گیراست .