انواع رنگ سبز برای آشپزخانه

02 بهمن،1396

اگر به رنگ های خاص در دکوراسیون علاقمند هستید حتما این رنگ های خاص را که در تونالیته رنگ سبز هستند، در آشپزخانه خود استفاده نمایید و حس زندگی را به آشپزخانه خود وارد نمایید.

 

سبز جنگلی:

سبز جنگلی یکی از رنگ های پرطرفدار در سبز ها برای آشپزخانه می باشد. اگر علاقمند به این رنگ می باشید کاشی هایی به این رنگ را در بین کابینت هایی به سبک روستیک با چوب بلوط مانند شکل استفاده کنید. گیاهان سبز در کنار و اطراف پنجره باعث دادن جلوه خاصی به این سبک و رنگ می شود .

از تونالیته رنگ کرم برای صفحه روی کابینت استفاده نمایید.

زیتونی:

برای تاکید رنگ زیتونی در آشپزخانه مانند عکس تمام فریم پنجره ها و درها را نیز به رنگ زیتونی در آورید. از این رنگ بیشتر در آشپزخانه های مدرن استفاده می شود. در ترکیب با کابینت زیتونی از صفحه روی کابینت به طرح بتن استفاده کنید.

در کف آشپزخانه را نیز از سرامیک طوسی ساده استفاده نمایید.

سبز سیر:

اگر می خواهید کابینت هایی به رنگ سبز سیر داشته باشید جنس رویه آنرا براق انتخاب کنید و حتما سرامیک کف به رنگ سبز روشن انتخاب کنید که به وسیله آن تیرگی کابینت ها خنثی شود.

از تاچ رنگ سرمه ای در وسایل تزیینی آشپزخانه استفاده نمایید.

سبز لیمویی:

شاید فکر کنید که سبز لیمویی گزینه مناسبی برای رنگ کابینت آشپزخانه نمی باشد اما اگر به این رنگ علاقمند می باشید بایستی بدانید که این رنگ بسیار انرژی بخش و روشن بخش آشپزخانه شما می باشد اگر آشپزخانه ای به این رنگ می خواهید داشته باشید از تاچ رنگ قرمز با وسایل تزیینی حتما استفاده کنید. رنگ سبز لیمویی در ترکیب با رنگ قرمز حس درختان سیب قرمز در روز های گرم تابستان را تداعی می کند و حس آشپزخانه ای گرم برای شما همراه می آورد.

در این آشپزخانه مدرن از کاشی هایی به رنگ کرم روشن و یا سفید استفاده کنید.