المان های دکوراسیون کلاسیک منزل

17 بهمن،1396

دکوراسیون کلاسیک بازتاب هنر اروپایی در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. در این سبک اشکال هندسی منظم  و واضح همراه با تزیینات و گچکاری های خاص و بعضا طلایی به کار می رود. دکوراسیون خانه ها در سبک کلاسیک، جذاب با رنگ های خاص و روشن می باشد.

 

گچکاری و تزیینات دیواری و سقفی

هیچ المانی به اندازه گچکاری های خاص ، تزیینات و نقاشی های دیواری و سقفی ، دکوراسیون کلاسیک منزل را معرفی نمی کند. قاب بندی دیوارها و سقف ها با گچکاری ها و تزیینات طلایی حس کلاسیک فضا را به مخاطب القا می کند.

 

آیینه با قاب طلایی

این المان برای خانه های اجاره ای می تواند گزینه مناسبی از گچکاری و تزیینات ثابت باشد زیرا این آیینه ها در روی دیوار نصب می شوند و بدون اینکه دخل و تصرفی پر هزینه روی دیوارها داشته باشند به آنها جلوه کلاسیک می دهند. این آیینه ها علاوه بر اینکه به فضا غنا می بخشند باعث بزرگتر نشان دادن خانه نیز می شوند.

 

پرده

پرده هایی با طرح گل دار و یا هر طرح کلاسیک خاص و با طول بلند درخشش خاصی به دکوراسیون کلاسیک می بخشد. پرده با ارتفاع بلند و طرح کلاسیک پنجره ها را بزرگتر جلوه می دهد و به مانند یک اثر هنری خاص به فضای شما زیبایی می بخشد.

 

لوسترهای کریستال

یکی دیگر از المان های سبک کلاسیک لوسترهای کریستال می باشد که جلوه خاصی به فضا می بخشد. بسیاری از مدل های موجود لوستر کریستال الهام گرفته از لوستر های عظیم الجثه قدیمی آن می باشد اما با ابعاد کوچکتر که برای فضاهایی با ابعاد کوچک نیز مناسب باشند.

 

عتیقه جات

بسیاری از خانه ها با استفاده از وسایل عتیقه، کاملا دکوراسیونشان به یک دکوراسیون کلاسیک تبدیل می شوند. ستون های نئوکلاسیک، گلدان های چینی و مجسمه های مرمرین نیز از جمله المان های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون کلاسیک منزل می باشند.

 

صندلی های کلاسیک

صندلی هایی به سبک کلاسیک در کنار مبلمان شما حس رسمی و تعادل خاصی به دکوراسیون خانه تان می دهد.

 

قاب شومینه مرمرین

اگر در فضای پذیرایی خود شومینه دارید با یک قاب شومینه مرمرین می توانید حس کلاسیکی به نقطه کانونی فضا دهید. این قاب می تواند فضایی برای گلدان های خاص و مجسمه های کوچک کلاسیک شما باشد.